نام کاربری
کلمه عبور
مکان یابی کامیونها

images.jpg

مدیریت راههای کشور
مرکز مدیریت راه های کشور
افراد آنلاین 1
تعداد بازدیدکنندگان 59261

بنام خدا

 

  شركت حمل و نقل شهرياران اسپادانا (سهامي خاص ) به سال 1382 طي شماره  20955  با موضوع حمل كالا در اداره ثبت شركت هاي اصفهان ثبت و موفق به اخذ مجوز دائم فعاليت از سازمان حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان گرديد .

  در سال 1383 در راستاي برنامه  جايگزيني شركت هاي حمل و نقل فرآورده هاي نفتي به جاي پيمانكاري هاي سنتي ، پيمانكاري حمل و نقل ابن یمین و پيمانكاري حمل و نقل تفنگساز به صورت مشترك كليه سهام شركت را خريداري نمودند .

  در سال 1384 با تامين توأم ضوابط سازمان حمل و نقل و پايانه هاي كشور و شركت ملي پخش    فرآورده هاي نفتي ايران ، موضوع حمل فرآورده هاي نفتي به صورت رسمي به موضوع شركت الحاق و با اخذ پروانه دائم فعاليت در زمينه حمل كالا وفرآورده هاي نفتي از سازمان حمل و نقل و پايانه هاي استان و عقد قرارداد حمل و اخذ شماره پيمان از شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران زمينه ي گسترش فعاليت شركت  فراهم گرديد .

  در همين سال اولين عمليات جابجايي فرآورده هاي نفتي با واگذاري 15 دستگاه نفتكش ولو FH12 توسط شركت آغاز و به تدريج وتا اواخر سال 1385 كليه نفتكش هاي تحت پيمان پيمانكاري ها ي حمل و نقل تفنگساز و ابن یمین به پيمان شركت شهریاران اسپادانا منتقل و بدين سان توان عملياتي شركت از مرز 150 دستگاه نفتكش گذشت و در آن سال شركت حمل و نقل شهرياران اسپادانا  حائز رتبه  اول در بين شركت هاي حمل و نقل فرآورده هاي نفتي در سطح كشور گرديد .

 طی سال 1389 شرکت جهت حفظ موضوع حمل فرآورده های نفتی و ارتقا سطح برای اخذ مجوز سراسری اقدام به خرید 18 دستگاه کشنده اسکانیا G380 به همراه 18 دستگاه نیمه یدک حمل سوخت ساخت شرکت ماموت نموده و تعداد نفتکشهای ملکی خود را به 33 دستگاه افزایش داده است .

  شرکت حمل و نقل شهریاران اسپادانا در بهمن ماه 1388 با پرداخت 30% از مبلغ کل خرید ،تعداد 16 دستگاه کشنده (4*6 ) از نمایندگی شرکت هیوندای خریداری نمود ، اما نمایندگی مذکور تاکنون این کشنده ها را تحویل ننموده است .

بدون در نظر گرفتن کامیونهای تحت مالکیت سهامداران ، با تحویل کامیونهای هیوندای تعداد کامیونهای تحت مالکیت شرکت  به 51 دستگاه خواهد رسید و شرکت شهریاران اسپادانا قادر به اخذ مجوز حمل و نقل سراسری خواهد بود .

  هم اكنون بخش زیادی از عمليات انتقال سوخت مصرفي نيروگاه هاي ايرانشهر ، شهيد رجايي قزوين ، نكا و چهلستون اصفهان و كارخانجات سيمان و همچنين جابجايي فرآورده از پالايشگاه اصفهان به انبار هاي نفت و جايگاه هاي مصرف در استان اصفهان و استان هاي سيستان و بلوچستان و خراسان و انتقال بنزين و پیرولیز از مبادي واحدهای پتروشیمی کشور به انبار هاي شركت ملي پخش و صادرات روغن پایه تولیدی شرکت نفت سپاهان از مبدا اصفهان به بندر بوشهر و روغنهای پایه شرکت نفت ایرانول از تهران به مقصد بندرامام خمینی (ر ه ) و حمل مواد اولیه شرکت نفت بهران از مبدا اصفهان  توسط ناوگان نفتكش هاي مدرن تحت هدايت رانندگان با تجربه و آموزش ديده این شركت انجام مي گيرد .

 مدیريت شرکت در نظر دارد سايت اينترنتي شركت را با اطلاعات مفيد براي صاحبان كالاي طرف قرار داد و مالكين و رانندگان نفتكش هاي تحت پيمان شركت غني نمايد .

لطفا با ارسال نظرات و پيشنهادات خود به پست الكترونيكي شركت به آدرس زير ما را در اجراي اين مهم ياري فرماييد .

                                                            shahriaran_espadana@yahoo.com 

 

 

 

تعداد بازديد کنندگان:8596